O nás

Sme rodinná firma s túžbou pomôcť ľuďom vyspať sa. Voláme sa Zoras, s.r.o. a sme exkluzívnymi dodávateľmi prikrýviek Gravity Blankets na slovenský a český trh. Roky trávime medzi aktívnymi, dynamickými ľuďmi a stále viac vnímame potrebu nielen žiť naplno, ale naplno aj oddychovať. Vieme, že v podnikaní, rodinnom aj spoločenskom živote kvalita dňa priamo súvisí s kvalitou noci pred ním. Preto chceme na trh prinášať funkčné produkty zo špičkových materiálov, ktoré prispejú k vyššiemu pohodliu pri odpočinku a kvalitnejšiemu spánku. 

Miroslav Vojvodík

Miroslav Vojvodík

sa predajom nábytku a všetkého, čo súvisí so spaním, úspešne živí už od roku 2002. Vedie rodinnú firmu VM Trade, ktorá okrem iného ponúka špičkové matrace, vankúše, prikrývky a aj postele, do ktorých si zákazníci všetko môžu skombinovať podľa vlastných potrieb. Má bohatú sieť kontaktov v oboch republikách a zodpovedá za biznis plánovanie a predaj mimo internetu.

Hana Poliačiková

Hana Poliačiková

je slovenská marketérka, poskytujúca služby externých marketingových oddelení širokej palete klientov od roku 2016. Predtým pracovala v korporáte aj reklamnej agentúre. Vlastní firmu Marketing na kľúč a zameriava sa najmä na online prostredie. Zodpovedá za marketing a komunikáciu.

Martin Poliačik

Martin Poliačik

je lektorom kritického myslenia a komunikačným konzultantom a trénerom. Vedie Akadémiu kritického myslenia a teórii argumentácie a komunikácie sa venuje viac ako 20 rokov. 10 rokov pôsobil v slovenskej a európskej politike. Zodpovedá za obchod a komunikáciu na internete.

3 Zoras
3 Zoras v pohybe

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!